Metoda Dr.Clark

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Spring
    Administrator
    • Feb 2009
    • 5817

    Metoda Dr.Clark

    Doktorica Hulda Clark je poznati fiziolog, bio fizičar, naturopat i autor mnogih knjiga o alternativnoj medicini. U svojoj najpoznatijoj knjizi, " Lijek za svi bolesti" ("The Cure for All Diseases"), Hulda Clark objašnjava, da većinu bolesti uzrokuju dvije stvari: paraziti i toksini.

    Toksini oslabljuju naš imuni sistem i privlače parazite, koji napadaju bolesne organe. Najgore je u svemu tome to, da se paraziti i toksini nalaze svuda oko nas: u hrani, vodi i zraku, u kozmetici i sredstvima za čišćenje, koje svakodnevno koristimo.

    Proizvođači koriste Benzene, Tolulene, Formaldyhyde, Isoproply Alchohol, Cobalt, Mercury, Thulium, Cadmium i mnoge druge tvari, koje su vrlo toksične za naš organizam.

    Za liječenje svojih pacijenata Hulda Clark je razradila antiparazitarni program, koji se sastojao od pelina, klinčića i crnog oraha. Preparat je omogućavao čišćenje od više od 100 vrsta parazita.

    Kombinacija pelina, klinčića i crnog oraha je omogućavala, da se unište ne samo odrasli paraziti, nego njihova jajašca i ličinke. Uz pomoć antiparazitnog programa doktorica Clark izliječila je tisuće ljudi od raka i drugih bolesti.

    Pročitajte više o antiparazit programu.
    www.alternativa-za-vas.com
    www.alternativa-webshop.com
  • zoricab
    Super Moderator
    • Mar 2009
    • 22098

    #2
    Što se tiče parazit programa imam iskustva u lečenju galopirajućeg karcinoma od koga je bolovao moj svekar. Bio je na samrti kada sam preko prijatelja dobila knjigu dr. Clark i preko alternativinog sajta naručila dve količine parazit programa. Držali smo se uputstva i počeli sa po 1 kapi crnog oraha, 1 kapsulom pelina itd. Za samo tri dana moj svekar je ustao iz kreveta, a nakon dvadeset dana snimci i nalazi su bili potpuno iznenadjujući! Bio je potpuno zdrav, bez traga galopirajućeg kancera! Uradio je sve ostalo, čišćenje jetre, čak je ispio (za svaki slučaj) dozu i protiv trakavice! Posle našeg slučaja, preporučili smo svima ove čarobne biljke i ko je ispio na vreme a bio bolestan od ove bolesti, ozdravio je. Napomenula bih još da je moja komšinica izlecila i kancer i dijabetis!!!!!
    Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

    Comment

    • Carmi
      New member
      • Aug 2009
      • 30

      #3
      Čitala sam jučer o ovom programu ali nigdje ne mogu da nađem recept za pravljenje sirupa? Ili se proizvod baš mora naručiti sa one stranice?

      Comment

      • Spring
        Administrator
        • Feb 2009
        • 5817

        #4
        Originally posted by Carmi
        Čitala sam jučer o ovom programu ali nigdje ne mogu da nađem recept za pravljenje sirupa? Ili se proizvod baš mora naručiti sa one stranice?
        Ne moraš naručiti proizvod sa one stranice, ali tinkturu crnog oraha teško ćeš moči napraviti kod kuće, jer crni orah je vrlo redak u Hrvatskoj.
        www.alternativa-za-vas.com
        www.alternativa-webshop.com

        Comment

        • Carmi
          New member
          • Aug 2009
          • 30

          #5
          Ima li ga u Srbiji?

          Comment

          • Spring
            Administrator
            • Feb 2009
            • 5817

            #6
            Nemam pojma!!!
            www.alternativa-za-vas.com
            www.alternativa-webshop.com

            Comment

            • zoricab
              Super Moderator
              • Mar 2009
              • 22098

              #7
              Originally posted by Carmi
              Ima li ga u Srbiji?
              Jako malo!!!
              Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

              Comment

              • LAGUNAKM
                Banned
                • Sep 2009
                • 17

                #8
                Lijep pozdrav od Miljenka iz okolice Zagreba tj Zagorje (Zabok)! Naime , moja mama je operirala rak maternice i jajnika i sve su joj izvadili i bila na par kemoterapija i godinu dana je bilo dobro no sad se ustanovilo da se rak proširio na zdjelicu ,nešto na pluča i jetru ! Pregledi i sve ostalo su užasno spori i više neznamo šta da radimo jer ju užasno boli pa sad eto tražim svu moguću pomoč pa i na internetu ! Molim Vas ako bi bili tako dobri da mi malo više objasnite o ovoj metodi dr Clark tj da mogu vidjet neke komentare ljudi i iskustva sa tom metodom tj lijekom koji se može samo naručiti , a i neznam ništa otkuda i od koga to naručujem pošto nije nigdje navedena adresa (možda griješim?) ! Čovjek je u ovakvim situacijama jako skeptičan i oprezan ali i ujedno očajan jer želim naći lijek za mamu ,molim Vas shvatite me !!! Unaprijed hvala i lijep pozdrav iz Zagorja !!!

                Comment

                • zoricab
                  Super Moderator
                  • Mar 2009
                  • 22098

                  #9
                  Dragi LAGUNAKM,

                  znam da si u problemu velikom i evo da odmah odgovorim! Ovo kontakt za parazit program, mnogima je pomogao!!!



                  i objašnjenje metode dr. Clark na http://www.psihologsreckolazic.com/d...TE_BOLESTI.doc

                  Sve najbolje vam želim
                  Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

                  Comment

                  • Carmi
                    New member
                    • Aug 2009
                    • 30

                    #10
                    Tek sada pročitah da u tinkturi oraha ima alkohola. Bojim se da u ovom slučaju antiparazitni program nikako ne bi mogao da provodi moj suprug obzirom da tablete Phenobarbiton koje mora piti nikako ne smiju u dodir s alkoholom.

                    Comment

                    • Spring
                      Administrator
                      • Feb 2009
                      • 5817

                      #11
                      Originally posted by Carmi
                      Tek sada pročitah da u tinkturi oraha ima alkohola. Bojim se da u ovom slučaju antiparazitni program nikako ne bi mogao da provodi moj suprug obzirom da tablete Phenobarbiton koje mora piti nikako ne smiju u dodir s alkoholom.
                      Tako je.
                      www.alternativa-za-vas.com
                      www.alternativa-webshop.com

                      Comment

                      • LAGUNAKM
                        Banned
                        • Sep 2009
                        • 17

                        #12
                        Evo naručio sam antiparazitni program i mama je počela jučer trošiti pa ćemo vidjeti šta će biti no danas je opet bila kod pulmologa i na Jordanovcu da joj pregledaju nalaze ct-a koji je radila prije 2 tjedna i sada opet vele da oni tu ne vide da je negdje tumor a prije 2 tjedna su na ptct-u očitali da ima i da se proširio ,sada opet mora ići radit neke preglede sa ginekološke strane i na bronhoskopiju a to je sve radila već po par puta i tako u nedogled a na nalazima piše da ima maligne lezije i u predjelu zdjelice i na plučima i nešto na jetri i nju boli ko vrag da pije po 5-6 ketonala dnevno ! Mi više neznamo šta da radimo i ludi smo već od hodanja od doktora do doktora a niko nam ništa konkretno ne veli nego samo ponavlja jedne te iste preglede ! Danas joj je došao u bolnicu Zabok nalaz od papa testa nakon 3 mjeseca i nedaju nam ga jer vele da to treba dati samo nadležni doktor kojeg naravno nema !!!! Od ove antiparazitne terapije joj je jako muka ali navodno da je to normalno pa će piti i dalje ali neće moći piti za čišćenje jetre jer joj želudac ne podnosi gorku sol a i ima neku izraslinu na rektumu koja je kod stolice užasno boli ,ni za nju neznaju što je !
                        Rekli su da ima i bruh i da ju zato boli a zadnji puta joj je doktorica na Jordanovcu rekla da se sa bruhom pričeka i posveti ovim malignim tvorevinama ,a danas opet da se treba prvo bruh riješiti jer se maligne stanice ne šire nego miruju !!!
                        Neznamo što se to događa i zašto se svako malo uspostavlja drugačija dijagnoza i od bolnice do bolnice i od doktora do doktora a ništa se ne poduzima već mjesecima ,poludit ćemo više od toga !!!
                        MOLIMO VAS POMOZITE ŠTA DA RADIMO !!! ???

                        Comment

                        • matko
                          Guru
                          • Jun 2009
                          • 553

                          #13
                          Originally posted by LAGUNAKM
                          Evo naručio sam antiparazitni program i mama je počela jučer trošiti pa ćemo vidjeti šta će biti no danas je opet bila kod pulmologa i na Jordanovcu da joj pregledaju nalaze ct-a koji je radila prije 2 tjedna i sada opet vele da oni tu ne vide da je negdje tumor a prije 2 tjedna su na ptct-u očitali da ima i da se proširio ,sada opet mora ići radit neke preglede sa ginekološke strane i na bronhoskopiju a to je sve radila već po par puta i tako u nedogled a na nalazima piše da ima maligne lezije i u predjelu zdjelice i na plučima i nešto na jetri i nju boli ko vrag da pije po 5-6 ketonala dnevno ! Mi više neznamo šta da radimo i ludi smo već od hodanja od doktora do doktora a niko nam ništa konkretno ne veli nego samo ponavlja jedne te iste preglede ! Danas joj je došao u bolnicu Zabok nalaz od papa testa nakon 3 mjeseca i nedaju nam ga jer vele da to treba dati samo nadležni doktor kojeg naravno nema !!!! Od ove antiparazitne terapije joj je jako muka ali navodno da je to normalno pa će piti i dalje ali neće moći piti za čišćenje jetre jer joj želudac ne podnosi gorku sol a i ima neku izraslinu na rektumu koja je kod stolice užasno boli ,ni za nju neznaju što je !
                          Rekli su da ima i bruh i da ju zato boli a zadnji puta joj je doktorica na Jordanovcu rekla da se sa bruhom pričeka i posveti ovim malignim tvorevinama ,a danas opet da se treba prvo bruh riješiti jer se maligne stanice ne šire nego miruju !!!
                          Neznamo što se to događa i zašto se svako malo uspostavlja drugačija dijagnoza i od bolnice do bolnice i od doktora do doktora a ništa se ne poduzima već mjesecima ,poludit ćemo više od toga !!!
                          MOLIMO VAS POMOZITE ŠTA DA RADIMO !!! ???

                          Prporučam tretmane kod gosp Domančića.

                          Comment

                          • LAGUNAKM
                            Banned
                            • Sep 2009
                            • 17

                            #14
                            Daj molim te malo pobliže objasni ako ti nije problem , gdje je gosp.Domančić , kako doći kod njega , šta točno radi ,koliko naplačuje ,koliko je funkcionalan itd !!??

                            Comment

                            • Miran Vućko
                              Jargoon
                              • Jun 2009
                              • 496

                              #15
                              Originally posted by LAGUNAKM
                              Evo naručio sam antiparazitni program i mama je počela jučer trošiti pa ćemo vidjeti šta će biti no danas je opet bila kod pulmologa i na Jordanovcu da joj pregledaju nalaze ct-a koji je radila prije 2 tjedna i sada opet vele da oni tu ne vide da je negdje tumor a prije 2 tjedna su na ptct-u očitali da ima i da se proširio ,sada opet mora ići radit neke preglede sa ginekološke strane i na bronhoskopiju a to je sve radila već po par puta i tako u nedogled a na nalazima piše da ima maligne lezije i u predjelu zdjelice i na plučima i nešto na jetri i nju boli ko vrag da pije po 5-6 ketonala dnevno ! Mi više neznamo šta da radimo i ludi smo već od hodanja od doktora do doktora a niko nam ništa konkretno ne veli nego samo ponavlja jedne te iste preglede ! Danas joj je došao u bolnicu Zabok nalaz od papa testa nakon 3 mjeseca i nedaju nam ga jer vele da to treba dati samo nadležni doktor kojeg naravno nema !!!! Od ove antiparazitne terapije joj je jako muka ali navodno da je to normalno pa će piti i dalje ali neće moći piti za čišćenje jetre jer joj želudac ne podnosi gorku sol a i ima neku izraslinu na rektumu koja je kod stolice užasno boli ,ni za nju neznaju što je !
                              Rekli su da ima i bruh i da ju zato boli a zadnji puta joj je doktorica na Jordanovcu rekla da se sa bruhom pričeka i posveti ovim malignim tvorevinama ,a danas opet da se treba prvo bruh riješiti jer se maligne stanice ne šire nego miruju !!!
                              Neznamo što se to događa i zašto se svako malo uspostavlja drugačija dijagnoza i od bolnice do bolnice i od doktora do doktora a ništa se ne poduzima već mjesecima ,poludit ćemo više od toga !!!
                              MOLIMO VAS POMOZITE ŠTA DA RADIMO !!! ???
                              Kao prvo: smirite se,
                              kao drugo: mama neka nastavlja sa antiparazitskim programom,
                              kao treče: krenite u akciju traženja terapeuta, koji se bavi bioresonancijom i koji več ima uspijeha u liječenju raka,
                              kao četvrto: mamino zdravlje je u njezinim rukama, ona je odgovorna za svoje vlastito zdravlje, liječnici samo su "servis", koji u vašem primjeru jako loše radi,vaša se mama može liječiti sama,uz "servis",
                              kao peto:budite strpljivi i neumorni i nemojte gubiti živce i nadu!

                              Nemoguče je kod tolikih problema i raka očekivati, da če se sve preko noči riješiti. Ali moguče je to postiči- kroz duži vrijemenski period.
                              Želim vama i vašoj mami sve najbolje!

                              Miran

                              Comment









                              Latest Topics

                              Collapse

                              There are no results that meet this criteria.

                              Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎