Kurje oko?

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • nnn
    New member
    • Jul 2010
    • 1

    Kurje oko?

    ovako,prije mjesec dana pojavio mi se "zulj" na desnom palcu.Izgledom mi je licio na kurije oko,tako da sam odmah otisla do apoteke po flastere i pocela terapiju.Uspjela sam odstraniti mehku kozu oko njega,zatim sam kupila kapi za kurije oci i nakon nekoliko nanosenja pojavile su mi se neke crne tacke koje sam odstranila..Na ostalim forumima sam citala da je moguce da bude i bradavica sad me zanima da li sam mogla nesto ostetiti tim flasterima i kapima odnosno odstranjivanjem tih crnih tacaka..I da li postoji neki narodni recept za odstranjivanje bradavice i kurijeg oka..Hvala unaprijed!!!
  • tinez
    New member
    • Aug 2009
    • 35

    #2
    imaš narodnih recepata ali iz mog iskustva jer mi je kčer imala kurje oko na tabanu,najbolje ti je otići kod dermatologa.Ili će ti lediti,mi smo išli jednom tjedno ili će ga jednostavno izrezati.Najsigurniji i najbrži način da se riješiš kurjeg oka.Sijećam se da sam ja u srednjoj školi (kad je to bilo?),imala također na tabanu dva kurja oka i da sam svakodnevno kopala po tome sa iglom do krvi,te je jednostavno prestalo boljeti i zacijelilo je

    Comment

    • quantec
      Dijete Svemira
      • Oct 2009
      • 694

      #3
      Originally posted by nnn
      ovako,prije mjesec dana pojavio mi se "zulj" na desnom palcu.Izgledom mi je licio na kurije oko,tako da sam odmah otisla do apoteke po flastere i pocela terapiju.Uspjela sam odstraniti mehku kozu oko njega,zatim sam kupila kapi za kurije oci i nakon nekoliko nanosenja pojavile su mi se neke crne tacke koje sam odstranila..Na ostalim forumima sam citala da je moguce da bude i bradavica sad me zanima da li sam mogla nesto ostetiti tim flasterima i kapima odnosno odstranjivanjem tih crnih tacaka..I da li postoji neki narodni recept za odstranjivanje bradavice i kurijeg oka..Hvala unaprijed!!!
      te crne točkice su ti korijenje, sad više nije ni bitno što je bilo, uklonila si problem u korijenu
      Snaga i Energija ljudi može promijeniti svijet
      http://www.kvantnikod.com/

      Comment









      Latest Topics

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      😀
      😂
      🥰
      😘
      🤢
      😎
      😞
      😡
      👍
      👎