Lojna žlijezda

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • moqui
    Fallen
    • Aug 2010
    • 1789

    Lojna žlijezda

    Dakle imam na leđima nekakvu lojnu žlijezdu valjda, (mislim da je to imao Zoran Jelenković na licu?).. kad sam počeo pit po 15 kapi MMSa počeo se smanjivat i postepeno izlazit kroz sitnu rupicu.. inače taj loj strašno smrdi.. i to ništa nije boljelo..

    jedan dan mi se skoro skroz smanjilo i ja dodatno istiskivao i to fuj sve izašlo van i ja mislim aleluja napokon gotovo a ono sljedeće jutro odjednom veći nego ikad ali ovaj puta malo tvrđi, bolniji i unutra više nije taj neki smeđi loj gnoj nego je malo crvenkastije dakle ima i krvi dakle jel sad to znači da mi se upalilo?

    I što sad, neizbježna je operacija, ili da nastavim sa MMSom ili da čekam da samo prođe?
    KokoKao
  • Tina
    Guru
    • Apr 2010
    • 1049

    #2
    Originally posted by moqui
    Dakle imam na leđima nekakvu lojnu žlijezdu valjda, (mislim da je to imao Zoran Jelenković na licu?).. kad sam počeo pit po 15 kapi MMSa počeo se smanjivat i postepeno izlazit kroz sitnu rupicu.. inače taj loj strašno smrdi.. i to ništa nije boljelo..

    jedan dan mi se skoro skroz smanjilo i ja dodatno istiskivao i to fuj sve izašlo van i ja mislim aleluja napokon gotovo a ono sljedeće jutro odjednom veći nego ikad ali ovaj puta malo tvrđi, bolniji i unutra više nije taj neki smeđi loj gnoj nego je malo crvenkastije dakle ima i krvi dakle jel sad to znači da mi se upalilo?

    I što sad, neizbježna je operacija, ili da nastavim sa MMSom ili da čekam da samo prođe?
    Možda ti se upalilo zbog istiskivanja na silu , zašto ne probaš ionskim srebrom mazuckati il špricati , mislim da 99% bi trebalo biti efekta .
    “Samo srcem čovjek može vidjeti ispravno; bitno je očima nevidljivo.” - Antoine de Saint-Exupery

    Comment

    • zoricab
      Super Moderator
      • Mar 2009
      • 22098

      #3
      Probaj sa nekom antibiotskom kremom: (gentamicin ili gentakulin, stanicid, hidrociklin...) i obloge povidon joda.

      Što se tiče MMS-a, on će sigurno delovati samo ne znam treba li ti on za takvu vrstu upale?

      Pre bih ti preporučila citrofit, jer deluje na sve bakterije (ako ti je bakterijska upala).
      Srebrna voda svakako.
      Najpre bi trebao uraditi bris, da vidiš o čemu se radi ili neke analize.

      Veliki pozdrav
      Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

      Comment

      • moqui
        Fallen
        • Aug 2010
        • 1789

        #4
        eh hvala na savjetima ali sam zakasnio s tim, trebao sam ranije, čim su me vidili operirali i propisali antibiotike, svarno se bio ekstremno upalio.
        KokoKao

        Comment

        • Komunikator
          New member
          • Jan 2012
          • 1

          #5
          Evo da podijelim sa svima moje iskustvo sa lojnom žlijezdom. Lokacija također na leđima, malo ispod desne lopatice. Veličine oko 1 cm. Čak mi nije toliko smetala. Inače imaju je svi u obitelji, oba roditelja i brat. Otac je operirao i ostao mu je ožiljak, koji se vidi, nije izgleda pažljivo operirano. Ja sam također već bio izvadio uputnicu za operaciju i onda sam probao masiranje češnjakom. Dakle prerežem češnjak po pola i s time trljam kvrgu i malo oko nje, par minuta. To sam ponavljao nekoliko puta dnevno, oko 10tak dana. Nakon toga, kvrga se povukla. To je bilo ovo ljeto i evo još uvijek nema traga, tako da mi se čini da se niti neće vratiti. Bit će mi drago ako još nekom pomogne ovaj tretman.

          Lijep pozdrav

          Comment









          Latest Topics

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          😀
          😂
          🥰
          😘
          🤢
          😎
          😞
          😡
          👍
          👎