Bromazepam ili B vitamin

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • sldato
    New member
    • Nov 2017
    • 2

    Bromazepam ili B vitamin

    Zanima me da li je bolje piti bromazepam ili neki jak b vitamin. Ovo jak , da sadrzi jako velikiu koncetraciju svih b vitamina. Potrebno je zbog nervoze. Inace desavalo mi se da popijem neki kompleks b vitamina i nista a kada popijem jaci kompleks da tako kazem b vitamina to me umiri. Molim za savet ako moze neko ko je strucniji.
    Evo linka b vitamina http://www.inpharm.rs/sr/proizvodi/o...-complex-plus/
  • Jesam
    Supermoderator
    • Mar 2011
    • 14483

    #2
    Uzimaj ono što tebi čini bolje. Osobno ne bih nikad pila bromazepam niti ikakav drugi pharmakološki lijek jer svi imaju nuspojave i uništavaju organizam.

    Kod B-vitamina važni su i oblici jer neki ljudi ne mogu npr. resorbirati folnu kiselinu pa im treba davati B6 u obliku folata, isto kao i B12, kod kojeg je najlošiji oblik cijanokobalamin a najbolji methylcobalamin.
    slobodni.net za slobodni svijet

    Comment

    • qiqe
      Guru
      • Apr 2013
      • 636

      #3
      Pijte magnezij klorid ukoliko ste nervozni.
      Da mi je bit plankton, pa da svitlin noću dok se oko mene kitovi koprcaju.

      Comment

      • Bamakhepa
        skeptik
        • Feb 2013
        • 2088

        #4
        Takve stvari mozes otkriti samo isprobavajuci. Razlicite su razine, tipovi i uzroci anksioznosti, ljudi razlicito reagiraju na razlicite tvari. Nekima ce pomoc dodaci prehrane, nekima nece. Nekima ce odredjeni psihofarmak bit super i bez nuspojava, drugog ce ubit u pojam, sa nekim drugim psihofarmakom pak obratno.

        Ne moze ti nitko pogledat u kuglu i reci sto ce kako djelovat sa nekom velikom sigurnoscu, posebno bez ikakvih informacija o treutnom sihofizickom stanju, ali cak niti tada. I psihijatri sa svim iskustvom, sa sim pregledima i nalazima organske i psiholoske obrade dosta nagadjaju i igraju metodom pokusaja i pogreske, kamoli mi na forumu.
        Učenje bez razmišljanja je uzaludno, razmišljanje bez učenje je opasno. - Kineska

        Comment

        • sldato
          New member
          • Nov 2017
          • 2

          #5
          Hvala vam na ovako brzom odgovoru, mene zanima da li b vitamin ova koji sam naveo a koji ima veliku koncetraciju iz grupe b vitamina moze na bilko koji nacin da steti, odnosno da li je to stetnije od uzimanja bromazepama.

          Comment

          • ostra
            Alternativa addict
            • Oct 2014
            • 109

            #6
            Jesam, a kako ti se čini HYDROXOCOBALAMINACETAT injekcija u mišicu

            Comment

            • Jesam
              Supermoderator
              • Mar 2011
              • 14483

              #7
              Originally posted by ostra
              Jesam, a kako ti se čini HYDROXOCOBALAMINACETAT injekcija u mišicu
              Nemam iskustva s tim ali ne vidim potrebe - jedino ako se radi o nekoj specifičnoj dijagnozi odnosno intoleranciji da se B12 tolerira i apsorbira oralno.
              slobodni.net za slobodni svijet

              Comment

              • Poli
                Guru
                • Oct 2013
                • 4036

                #8
                uvek sam za B vitamin

                Comment

                • Olio
                  tragam...
                  • Jul 2011
                  • 5706

                  #9
                  Originally posted by sldato
                  Zanima me da li je bolje piti bromazepam ili neki jak b vitamin. Ovo jak , da sadrzi jako velikiu koncetraciju svih b vitamina. Potrebno je zbog nervoze. Inace desavalo mi se da popijem neki kompleks b vitamina i nista a kada popijem jaci kompleks da tako kazem b vitamina to me umiri. Molim za savet ako moze neko ko je strucniji.
                  Evo linka b vitamina http://www.inpharm.rs/sr/proizvodi/o...-complex-plus/
                  Na ovome se moze napisati citav doktorat. Ne mislim na vitamine ili bilo kakve sinteticke proizvode.
                  ako, napominjem AKO neko ima potrebu da ga NESTO smiri, a da NIJE u stanju sam sebe da smiri tako sto nece prihvatiti nervozu, onda je to veliki problem. NERVOZA je posledica a ne uzrok. Posledica poremecaja mentalnog sklopa osobe je nervoza. Medjutim, ova "posledica" je UZROK pogresnog ponasanja koje moze dovesti do najrazlicitijih nezeljenih dela. Ako vas neko ili nesto nervira do te mere da pocinje drhtanje i bes onda ne smete vise dopustati da budete u situaciji u kojoj se to moze ponavljati. Bezite od onog ko vas nervira ili situacije koja vam uzrokuje nervozu. Ali ako STE NERVOZNI i ako samo sedite kod kuce ili se setate parkim, tada imate poremecaj. Tu medikamenti umire osobu ALI se tih lekova morate STO PRE RESITI. Naravno da se nista ne resava samo od sebe. Morate odmah uvideti uzrok poremecaja a ne korisriti lekove. Ako koristite vitamine pa nemate nervozu moze se desiti da ste HIPOHONDAR (bez uvrede, to je poremecaj prenaglasenog straha od bolesti) i da sami sebi PROIZVODITE NERVOZU trazeci uzroke kojih nema. Taki ste vi i vase pogresno sagledavanje uzrok nervoze. Kao kada neko zeli nesto sto mu ne treba pa ako ne dobije kreira nervozu jer je nezadovoljan. Ovo je uopsten odgovor. Citav tom knjiga big mogao napisati a opet ne znam da li bih vama licno pomogao jer svi su posebna prica.
                  oliver of utopia
                  http://oliver-of-utopia.blogspot.com/?m=1

                  Comment









                  Latest Topics

                  Collapse

                  There are no results that meet this criteria.

                  Working...
                  😀
                  😂
                  🥰
                  😘
                  🤢
                  😎
                  😞
                  😡
                  👍
                  👎