Regresija: spoznaje života

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Acarya
    Okupan svjetlošću
    • Jul 2009
    • 2191

    #16
    Originally posted by nara
    nisam se nikada susretala sa regresijom(lično) ali sam dosta istraživala na tu temu. Ovo je zanimljiv članak čovjek se stvarno zamisli nad svojim bivstvovanjem ovdje stvarno bih voljela doživjeti jedno takvo iskustvo ali ne znam kako? šta vi mislite?
    Ti bih htjela regresiju?

    Comment

    • nara
      Alternativa addict
      • Aug 2009
      • 390

      #17
      da voljela bih da neko može da mi kaže kako to funkcioniše, mislim onako na djelu?!

      Comment

      • Stella
        Guru
        • Jun 2009
        • 630

        #18
        odeš lijepo regresoterapeutu i doživiš to onako...iz prve ruke
        ali, prije toga...
        svaki doživljaj regresoterapije je individualan
        regresija se nikada ne radi ako za nju ne postoji opravdan razlog i prijeka potreba
        to je oblik psihoterapije kojom vas terapeut uvodi u takvo meditativno stanje gdje se ulazi duboko u podsvjest, da bi riješili neke probleme koji nas muče u stvarnosti.
        sjećate se svega i ne postoji način da terapeut scenira događaje.
        ako je osoba nespremna mogu se "probuditi" neke neželjene stvari koje mogu izazvati teže posljedice, a događa se u nekim slučajevima i progresija. To je rijetko, no ipak moguće.
        zato dobro, dobro promisliti prije...
        www.ikm.hr
        Velicina ljudske duse mjeri se kolicinom oprastanja

        Comment

        • Stella
          Guru
          • Jun 2009
          • 630

          #19
          www.ikm.hr
          Velicina ljudske duse mjeri se kolicinom oprastanja

          Comment

          • Blue_Knight
            Ohm
            • Apr 2009
            • 2394

            #20
            Molim nešto više o progresiji, djeluje jako zanimljivo...
            "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

            Comment

            • Stella
              Guru
              • Jun 2009
              • 630

              #21
              progresija - uvid u budući život
              teško bi to bilo opisati riječima, ja bih to prije nazvala uvidom u mogućnosti biranja za vrijeme međuživota.
              No ovaj striček je daleko rječitiji od mene pa ako imate volju...

              citat:
              Kako biste bolje razumjeli što time želim reći, moram se osvrnuti na konzistentnu ideju koja se vidljiva iz regresijskog istraživanja međuživota. a to je da barem relativno napredne duše izabiru i planiraju svoj budući život tako da sebi daju najbolje mogućnosti za poboljšanje karme. Slike potencijalnog budućeg života, koje neke duše vide, nipošto nisu tako nepromjenjive da se može govoriti o potpunoj predodređenosti. Ali one predstavljaju velike vjerojatnosti za taj život, ili ponekad manje alternativne mogućnosti.

              www.ikm.hr
              Velicina ljudske duse mjeri se kolicinom oprastanja

              Comment

              • Acarya
                Okupan svjetlošću
                • Jul 2009
                • 2191

                #22
                Originally posted by Stella
                odeš lijepo regresoterapeutu i doživiš to onako...iz prve ruke
                ali, prije toga...
                svaki doživljaj regresoterapije je individualan
                regresija se nikada ne radi ako za nju ne postoji opravdan razlog i prijeka potreba
                to je oblik psihoterapije kojom vas terapeut uvodi u takvo meditativno stanje gdje se ulazi duboko u podsvjest, da bi riješili neke probleme koji nas muče u stvarnosti.
                sjećate se svega i ne postoji način da terapeut scenira događaje.
                ako je osoba nespremna mogu se "probuditi" neke neželjene stvari koje mogu izazvati teže posljedice, a događa se u nekim slučajevima i progresija. To je rijetko, no ipak moguće.
                zato dobro, dobro promisliti prije...
                Bas onako kako bih i ja to napisao.

                Comment

                • Acarya
                  Okupan svjetlošću
                  • Jul 2009
                  • 2191

                  #23
                  Originally posted by Stella
                  progresija - uvid u budući život
                  teško bi to bilo opisati riječima, ja bih to prije nazvala uvidom u mogućnosti biranja za vrijeme međuživota.
                  No ovaj striček je daleko rječitiji od mene pa ako imate volju...

                  citat:
                  Kako biste bolje razumjeli što time želim reći, moram se osvrnuti na konzistentnu ideju koja se vidljiva iz regresijskog istraživanja međuživota. a to je da barem relativno napredne duše izabiru i planiraju svoj budući život tako da sebi daju najbolje mogućnosti za poboljšanje karme. Slike potencijalnog budućeg života, koje neke duše vide, nipošto nisu tako nepromjenjive da se može govoriti o potpunoj predodređenosti. Ali one predstavljaju velike vjerojatnosti za taj život, ili ponekad manje alternativne mogućnosti.

                  http://www.svjetlost-online.com/content/view/41/31/
                  Upravo sada mi planiramo svoju kartu za sljedeci zivot.Svojim postupcima sami biramo i odredujemo si inkarnaciju.
                  Onako kako cinimo tako ce nam i biti.

                  Comment

                  • Blue_Knight
                    Ohm
                    • Apr 2009
                    • 2394

                    #24
                    Jako, jako zanimljivo. Pocinjem misliti da sam promasio profesiju.
                    "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

                    Comment

                    • Acarya
                      Okupan svjetlošću
                      • Jul 2009
                      • 2191

                      #25
                      Originally posted by Blue_Knight
                      Jako, jako zanimljivo. Pocinjem misliti da sam promasio profesiju.

                      Comment

                      • nara
                        Alternativa addict
                        • Aug 2009
                        • 390

                        #26
                        baš lijepo stella ali u mom gradu ne postoji tako nešto ili ja još nisam čula?? ako saznam za nekog regresoterapeuta svakako ću otići.Mislim da je dobro saznati šta si bio u prošlom životu ali još bolje kad bi znali šta ćemo biti u sljedećem. Šta mislite o tome?

                        Comment

                        • Acarya
                          Okupan svjetlošću
                          • Jul 2009
                          • 2191

                          #27
                          Originally posted by nara
                          baš lijepo stella ali u mom gradu ne postoji tako nešto ili ja još nisam čula?? ako saznam za nekog regresoterapeuta svakako ću otići.Mislim da je dobro saznati šta si bio u prošlom životu ali još bolje kad bi znali šta ćemo biti u sljedećem. Šta mislite o tome?
                          Naravno da regresija pomaze u rasvjetljavanju nekih slucajeva kada je to potrebno.
                          No kada nije-nije dobro.
                          Oblik sljedecega zivota kao i nacin zivota kujemo si iz dana u dan,i mozemo naslutiti sto nas ceka dalje.
                          Pitanje se postavlja dali mi to hocemo priznati ili ne.Dali smo svjesni svojih postupaka kao i niz drugih pitanja koji zahtjevaju nase odgovore.
                          Isto tako je poznato da kako sijes tako ces i znjeti.

                          Comment

                          • Stella
                            Guru
                            • Jun 2009
                            • 630

                            #28
                            Originally posted by nara
                            baš lijepo stella ali u mom gradu ne postoji tako nešto ili ja još nisam čula?? ako saznam za nekog regresoterapeuta svakako ću otići.Mislim da je dobro saznati šta si bio u prošlom životu ali još bolje kad bi znali šta ćemo biti u sljedećem. Šta mislite o tome?
                            stvarno mi je žao Nara da to ne postoji u tvom gradu i nisam to znala dok sam ti pisala odgovor pa oprosti ako je zvučalo nadobudno. pokušaj preko majstora-učitelja reikija jer velika većina njih su i regresoterapeuti ili će te bar znati uputiti. ali ja te još jednom molim da dobro razmisliš o svrsi terapije, ti najbolje znaš dali postoji ili ne postoji opravdan razlog. samo ti napominjem da ni jedan imalo etičan terapeut neće raditi regresiju ukoliko ona nije neophodna.
                            www.ikm.hr
                            Velicina ljudske duse mjeri se kolicinom oprastanja

                            Comment

                            • Acarya
                              Okupan svjetlošću
                              • Jul 2009
                              • 2191

                              #29
                              Originally posted by Stella
                              stvarno mi je žao Nara da to ne postoji u tvom gradu i nisam to znala dok sam ti pisala odgovor pa oprosti ako je zvučalo nadobudno. pokušaj preko majstora-učitelja reikija jer velika većina njih su i regresoterapeuti ili će te bar znati uputiti. ali ja te još jednom molim da dobro razmisliš o svrsi terapije, ti najbolje znaš dali postoji ili ne postoji opravdan razlog. samo ti napominjem da ni jedan imalo etičan terapeut neće raditi regresiju ukoliko ona nije neophodna.
                              Slazem se.
                              Dobro razmisli.

                              Comment

                              • nara
                                Alternativa addict
                                • Aug 2009
                                • 390

                                #30
                                ok onda odustajem od regresije...ma i nije tako bitno šta sam bila prije, meni je u stvari važno ono što sam sada, dakle da u ovom životu ostvarim sebe što je moguće bolje, ako me razumijete? Znači ne mislim tu na neku materijalnu stranu već prvenstveno se trudim da budem zadovoljna onim što činim, da su ljudi koje volim sretni a onda sam i ja...

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎