Podočnjaci

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Andreea
    New member
    • Dec 2011
    • 19

    Podočnjaci

    Evo neznan di bi uvrstila ovu temu al pošto ima veze sa kozmetikom smistila san je tu.pa...
    Mene inače muče podočnjaci i mrzin ih.Malo san istraživala po internetu kako ih 'izbrisat'.Pročitala san da je jako dobar gel od aloe vere.A kako smo naravno svi različiti,na nekog more djelovat na nekog nemore. Ja tražin nešto jako jako učikovito, a da ih prekrivan šminkon,ne dolazi u obzir,to nije nikakvo rješenje.
    Pošto san mlada a koža mi je osjetljiva i blaga,mrzin na sebi vidit te podočnjake i još k tome koža mi je na tom mistu najtanja(iman osjećaj da ću probušit rupu il razvuć kožu ako prtisnen jače xD ) nije čvrsta imalo je hrapava.I još gore k tome kad se nasmijen iman jastuke ispod očiju koji imaju na sebi tri četri crte,bore...Užas...
    Malo jesan nestpljiva(zato nisan probala neke stvari tipa s krastavcem,krupirom,jer mi se čini privremenim rješenjem i ne toliko učikovito) ali ako je nešto stvarno jako učikovito da to rješin onda san strpliva.
    I zanima me sad jel već neko proba gel od aloa vere? I di ga mogu nać i kupit. I jel skup?
    Hvala od srca na svakon odgovoru.
    It was the wicked and wild wind
    Blew down the doors to let me in
    Shattered windows and the sound of drums
    People couldn't believe what I'd become








Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎