Smrsavite bez dijete

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • garfildd
    New member
    • Sep 2011
    • 8

    #61
    Orbi

    Evo, ja sam izgubio 15kg viška u 3mj, nakon 2 godine svoje neaktivnosti radi bolesti kojom sam se borio...
    Kako?! Pa bez fizičke aktivnosti nažalost nena rezultata...
    Ganjao sam 5 dana u tjednu prije spavanja orbitrek sat vremena, - trbušnjaci, oko 880-1000kcal skureno svako večer... Naravno malo sam reduciro prehranu, jeo sam relativno obilno doručak i ručak ali izbacio večeru, slatkiše obavezno i rezultati evo nakon 3mj 15 kg dolje...

    Comment

    • simona
      Guru
      • Jan 2010
      • 6596

      #62
      Originally posted by dany
      Jel moze pomoc, nama laicima?
      Tek sam sada primjetila tvoj post Dany. Transformacija karmičkih obrazaca je siguran sustav čišćenja podsvijesti, rad je mentalan. Preduvjeti za uspješne tretmane su preuzimanje odgovornosti za vlastiti život, iskrenost prema sebi i stabilan energetski sustav, pošto je za takav rad potrebno podosta energije. Ako treba više, može na pp.

      Comment

      • ofelija13
        Alternativa addict
        • Sep 2011
        • 195

        #63
        Originally posted by garfildd
        Evo, ja sam izgubio 15kg viška u 3mj, nakon 2 godine svoje neaktivnosti radi bolesti kojom sam se borio...
        Kako?! Pa bez fizičke aktivnosti nažalost nena rezultata...
        Ganjao sam 5 dana u tjednu prije spavanja orbitrek sat vremena, - trbušnjaci, oko 880-1000kcal skureno svako večer... Naravno malo sam reduciro prehranu, jeo sam relativno obilno doručak i ručak ali izbacio večeru, slatkiše obavezno i rezultati evo nakon 3mj 15 kg dolje...
        bravo za tebe, svaka cast
        ja sam vozils kucni bicikl i isla na aerobik, nisam bas mnogo skinula ali sam se mnogo bolje osjecala.
        smrsavila sam tek kad sam prestala drzati dijete i pocela se "zdravo" hraniti.
        valjda je bio onaj psiholoski pritisak taj koji me kocio kod dijete kad "nesmijes" jesti nesto a kad sam odlucila zdravije da jedem onda je bilo opusteno "ne zelim to jesti jer nije zdravo za moje tijelo" i tad su neke kile otisle
        meni je vise problem kako ih zadrzati... cim sam pod stresom i fali mi ljubavi, paznje itd ja je nadoknadim hranom

        Comment

        • ofelija13
          Alternativa addict
          • Sep 2011
          • 195

          #64
          Originally posted by Siouxi
          Evo me da se javim s novostima. Znate da sam se dugo žalila kako se ne mogu riješiti viška kilograma ni nakoji način. Eto, sad se javljam s 8kg manje bez dijete.
          Najviše mi je pomogla naša forumašica Simonalba . Neću vam opisivati njenu metodu, ali preporuku da se s njom konzultirate svakako.
          Ujedno je probudila u meni neke točke koje su mi počele otvarati i druge probleme pa sam se pokrenula s mrtve toček i počela pomicati pozitivnim smjerovima u svakom pogledu.
          Učinite nešto za sebe i osvjestite svoju unutarnju snagu.
          Simona , hvala
          Simona

          Comment

          • medix
            Alternativa addict
            • Oct 2009
            • 427

            #65
            Originally posted by simona
            Tek sam sada primjetila tvoj post Dany. Transformacija karmičkih obrazaca je siguran sustav čišćenja podsvijesti, rad je mentalan. Preduvjeti za uspješne tretmane su preuzimanje odgovornosti za vlastiti život, iskrenost prema sebi i stabilan energetski sustav, pošto je za takav rad potrebno podosta energije. Ako treba više, može na pp.
            Simona,molim tejavi mi se na mail,treba mi tvoja pomoc
            Iz nekog razloga,ne mogu da posaljem pp
            Hvala!

            Comment

            • simona
              Guru
              • Jan 2010
              • 6596

              #66
              Originally posted by medix
              Simona,molim tejavi mi se na mail,treba mi tvoja pomoc
              Iz nekog razloga,ne mogu da posaljem pp
              Hvala!

              Provjeri na kontrolni panel---> Postavke---> Poruke &obavijesti---> Privatne poruke da li imaš uključenu kvačicu na 'Uključi privatne poruke'.

              Comment

              • Eoja
                Alternativa addict
                • Oct 2011
                • 219

                #67
                Originally posted by Tree
                Jesam, a onda ti fino jedi sirovo, pa ćeš imati vremena i za Ili to već i radiš :)
                Istog sam stava da je nepotrebno vremenski određivati kad se jede, šta i koliko, brojanje kalorija, i sl.
                Od većinom sirove hrane se može i smršati.
                Kad osjetim glad, jedem. Uvijek uz sebe imam nešto za gricnuti.
                Moj sin, dok sam ga dojila, je jeo kad je bio gladan. I sada tako jede. Nije mi nikako bilo logično da ga uštimavam u neki redoslijed hranjenja na koji sam nailazila i koji mi je preporučavan, prvenstveno da bi majka imala vremena i za sebe. On je od drugog dana života spavao cijelu noć i sam imao ritam spavanja i budnog koji je bio po knjizi, a bez frke oko toga.
                Treba osluškivati sopstvene potrebe, ali da bi se dobile prave informacije od tijela, treba se očistiti.
                I ja sam dijete dojila onda kada je tražilo, a ne po nekim rasporedima, tri sata, dva i po sata. Pokušali smo tri-četiri dana i to na suprugovu inicijativu i bilo je potpuni promašaj, onda sam ja rekla da ćemo uredovanje dojenja prepustiti malom čovjeku i od tada je sve funkcionisalo.
                Za razliku od tvog sina, naš se budio noću svaki čas dok mu nismo ispunili želju i pustili ga da spava s mamom i da se samoposlužuje u mliječnom restoranu.
                Još uvijek je takav i ja sam takva oduvijek, jedem onda kada sam gladna, a ne kada bi trebalo jesti.

                Comment

                • Tree
                  <3
                  • Aug 2010
                  • 4217

                  #68
                  Originally posted by Eoja
                  I ja sam dijete dojila onda kada je tražilo, a ne po nekim rasporedima, tri sata, dva i po sata. Pokušali smo tri-četiri dana i to na suprugovu inicijativu i bilo je potpuni promašaj, onda sam ja rekla da ćemo uredovanje dojenja prepustiti malom čovjeku i od tada je sve funkcionisalo.
                  Za razliku od tvog sina, naš se budio noću svaki čas dok mu nismo ispunili želju i pustili ga da spava s mamom i da se samoposlužuje u mliječnom restoranu.
                  Još uvijek je takav i ja sam takva oduvijek, jedem onda kada sam gladna, a ne kada bi trebalo jesti.
                  Ah, da, i moj je samnom spavao. Dobro si rekla - samoposluga Mislim da ćeš djeliti moje iskustvo - ja nikada ne bih mogla reći da mi je dojenje i spavanje s njim stvaralo problem. Rekla bih da je tako sve bilo puno jednostavnije za mene, a dobro i za njega.

                  Mislila sam da će mi nakon poroda pupak ostati velik. Za jedno godinu sam vratila težinu (20 kg manje ), a pupak je za dvije godine dobio povrat na staro stanje
                  …a o zmajevom biseru ni rijeci!

                  Comment

                  • RED PILL
                    urug
                    • Apr 2009
                    • 15340

                    #69
                    teže ćete smršaviti bez dijete...napravite si dijete...

                    ako ne možete smršaviti ni s jedno dijete, napravite si 2-3...
                    http://www.aequilibrium-novum.hr/

                    Comment

                    • Eoja
                      Alternativa addict
                      • Oct 2011
                      • 219

                      #70
                      Originally posted by Tree
                      Ah, da, i moj je samnom spavao. Dobro si rekla - samoposluga Mislim da ćeš djeliti moje iskustvo - ja nikada ne bih mogla reći da mi je dojenje i spavanje s njim stvaralo problem. Rekla bih da je tako sve bilo puno jednostavnije za mene, a dobro i za njega.

                      Mislila sam da će mi nakon poroda pupak ostati velik. Za jedno godinu sam vratila težinu (20 kg manje ), a pupak je za dvije godine dobio povrat na staro stanje
                      On i ja smo savršeno funkcionisali zajedno. I sada kada nema tate (a, nekada i kada tata nije na putu) spavamo zajedno mišac i ja (i noćas je bio taj scenario).
                      Nikada mi nije smetao. A, što se samoposluge tiče, on je znao da se samoposluži i dok mama spava (ja se 'ladno nisam budila, spava snom pravednika ), muž je umirao od smijeha na te scene jer on ima lagan san.

                      Moj pupak nije pretrpio nikakve izmjene ni tokom trudnoće, a stomak se vratio u normalu istog dana kada sam rodila, ostatak mene se pak vratio na pređašnje stanje za nekih cirka 8, 9 mjeseci .

                      Comment

                      • Tree
                        <3
                        • Aug 2010
                        • 4217

                        #71
                        Od kad sam na forumu imam želju napraviti temu da tatrljamo o ovim stvarima Trudnoća, dojenje, bebe - omiljena mi tema!!!
                        I za san nam je isto
                        …a o zmajevom biseru ni rijeci!

                        Comment

                        • Eoja
                          Alternativa addict
                          • Oct 2011
                          • 219

                          #72
                          [quote=Tree;193691]Od kad sam na forumu imam želju napraviti temu da tatrljamo o ovim stvarima Trudnoća, dojenje, bebe - omiljena mi tema!!!
                          I za san nam je isto [/quote

                          Idemo onda započeti štrikanje bez kraja i konca .
                          Gdje ćemo je posaditi?
                          Mislim temu.

                          Comment

                          • Tree
                            <3
                            • Aug 2010
                            • 4217

                            #73
                            Sad ću nešto naći

                            Evo, napravila http://www.alternativa-forum.com/odg...tml#post194133
                            …a o zmajevom biseru ni rijeci!

                            Comment

                            • niksi
                              New member
                              • Jul 2012
                              • 5

                              #74
                              kako smrsati , smrsaviti
                              ima nekoliko poznatih proizvoda za mrsavljenje,mogu se naruciti na kucnu adresu:
                              PhenGold safely speeds up your metabolism so you can lose weight fast. With clinically proven ingredients backed by our money-back guarantee

                              PhenGold safely speeds up your metabolism so you can lose weight fast. With clinically proven ingredients backed by our money-back guarantee

                              Comment

                              • niksi
                                New member
                                • Jul 2012
                                • 5

                                #75
                                Capsiplex kapsule
                                Koriste ih u Hooliwoodu,za mrsavljenje i za nekoliko dana taj proizvod je razgrabljen,prodato ih u hiljadama,a i navode da su klinicki dokazane da su ucinkovite za mrsavljenje , gubljenje tezine.

                                Mnogi magazini diljem svjeta su pisale o tom proizvodu.

                                Capsiplex Slimming.com Proactol

                                mogu se naruciti preko ovog sajta:klik na proizvod





                                Capsiplex is a clinically proven weight loss pill containing pepper which can help burn 12 times more calories, in a placebo controlled study this resulted in people burning up to 278 more calories. Capsiplex is a 100% natural and has no known side effects and it is suitable for vegetarians and vegans.

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎