Prirodni duhan bez aditiva

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    #46
    Originally posted by AmericanSpirit
    Jel netko probao walter wolf natural cigarete? Planiram si kupiti sad, ak će biti dobre kupovat ću njih pa ne trebam motati, a bez aditiva su.


    nisu to natural cigarete.. samo pise nautral flavor.. to ne znaci ama bas nista.. u duhan se stavljaju tisuce vrsta aditiva koji nemaju veze sa okusom..

    dakle sam papir tih cigareta je vjerojatno tretiran kemojom da ne gori pre brzo.. da se ne gasi.. da ovo da ono.. a jos ni do duhana nismo dosli..

    probaj naci pueblo.. to je meni osobno najbolji duhan za motanje na nasem trzistu trenutno.. pise da je uzgajan prirodnim metodama kako su to cinili sjevernoamericki indijanci.. dakle bez umjetnih gnojiva, pesticida itd.. 100% je bez aditiva.. cak ni vlagu ne dodaju..

    a pepeo koji ostaje iza njega je savrseno bijel.. sto pokazuje njegovu visoku cistocu, tj nezagadjenost teskim naftnim tipovima gnojiva..
    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

    Comment

    • AmericanSpirit
      The Dude
      • Dec 2011
      • 91

      #47
      Pitao sam TDR i kažu da je bez aditiva, ali tak i tak ne valjaju niš.

      Comment

      • Tree
        <3
        • Aug 2010
        • 4217

        #48
        Originally posted by AmericanSpirit
        Pitao sam TDR i kažu da je bez aditiva, ali tak i tak ne valjaju niš.

        Natural flavour u hrani je MSG
        Tako da... to je samo mamilica za neupucene.


        Tako da znate kada na npr. bombonama pise prirodni okus mente
        …a o zmajevom biseru ni rijeci!

        Comment

        • Vortex
          Guru
          • Mar 2013
          • 1036

          #49


          -40 gr.
          -4,80€

          Comment

          • zorano
            New member
            • Feb 2011
            • 1

            #50
            da

            Originally posted by AmericanSpirit
            Ja sam pušio Manitou golden blend i Bali nature i bali mi je super.



            meni je bali najdrazi,ali nikako ga nemogu više nač,bija je prije u tabaco shop u zadarskoj u splitu,ali više ga nema.sad sam na pueblo i savage,ovisi koji nađem,jer nema ih baš svugdi kupit,i ima jos dvi vrste manitou ali on mi je presuh
            Last edited by zorano; 13-04-13, 23:12. Razlog: nadopuna

            Comment

            • el.
              šaman
              • Mar 2013
              • 753

              #51
              Originally posted by Vortex
              [ATTACH]8449[/ATTACH]

              -40 gr.
              -4,80€
              ma da?? red bull da je bez aditiva?

              kupila sam ga jednom i smučilo mi se. grozan duhan, ne bih ga nikome preporučila.

              od odvih što se reklamiraju da su bez aditiva mi je najviše pasao manitou - samo ga treba navlažiti, jer je ko granje; i pueblo.
              ... and each time I will come
              each time I will be another

              Comment

              • Vortex
                Guru
                • Mar 2013
                • 1036

                #52
                Originally posted by el.
                ma da?? red bull da je bez aditiva?

                kupila sam ga jednom i smučilo mi se. grozan duhan, ne bih ga nikome preporučila.

                od odvih što se reklamiraju da su bez aditiva mi je najviše pasao manitou - samo ga treba navlažiti, jer je ko granje; i pueblo.
                Manitou i Pueblo nisam mogao pusiti..Samson i Drum su katastrofa,nekad su bili bolji..Javanse Jongen,Bantam,Van Neele i Red Bull mi najvise odgovaraju.
                Od papirica koristim OCB (plave,100 kom.)Pepeo je bijele boje...
                Od tih vrsta koje sam nabrojao nikad nisam kasljao ili da sam neke probleme sa plucima imao.
                Prije 6 mj. sam bio na slikanju pluca (kontrola zbog zanimanja/zavarivac) i pita me doktor da li pusim jer na slikama imam cista pluca s obziro na posao kojim se bavim.Rekao sam da vec 23 god. pusim i da najvise volim onaj duhan na kojemu pise da uzrokuje rak pluca i mozdane udare...samo me je blijedo gledao

                Comment

                • el.
                  šaman
                  • Mar 2013
                  • 753

                  #53


                  bravo! super za pluća!!

                  samson još uvijek nikak probat, al to sve govori o mojoj motivaciji za tim duhanom, a drum je šit, da.
                  mmm da, kužim po van nelle i r.bullu da onda i voliš takav tip duhana. meni je okus toga too much, sam kaj mi je van nelle bio čist ok onak jači zimski za tu i tam uzet (jedino kaj meni smrdi u pm po sušenom mesu i gorgonzoli ), dok mi je red bull jednostavno toksičnog okusa.

                  javaanse sam dost kratko, ok je za iskoristit, al neću mu se vraćat.

                  poslušala sam Uooa i uzela si smeđe smoking rizle. prvo sam gunđala kad sam skužila kakve su, jer ne volim te prozirne, no ove su ej-oukej. primjetim na tim prozirnim inače ko da mi se okus duhana promijeni; ovdje sve štima, sam kaj se gase stalno.


                  nda, htjela sam pred mjesec dana uzet pol kile domaćeg pa je ispalo da trenutačno nema zaliha i onda sam sve to pustila još neko vrijeme da vidim kaj bude s mojim pušenjem. kolko sporo sve to trošim imam dojam da ne bih u 2 godine ispušila tih pol kile.
                  sad sauvage telim već 4 tjedna i još ga ima za jedan sigurno.
                  ... and each time I will come
                  each time I will be another

                  Comment

                  • Vortex
                    Guru
                    • Mar 2013
                    • 1036

                    #54
                    Originally posted by el.


                    bravo! super za pluća!!

                    samson još uvijek nikak probat, al to sve govori o mojoj motivaciji za tim duhanom, a drum je šit, da.
                    mmm da, kužim po van nelle i r.bullu da onda i voliš takav tip duhana. meni je okus toga too much, sam kaj mi je van nelle bio čist ok onak jači zimski za tu i tam uzet (jedino kaj meni smrdi u pm po sušenom mesu i gorgonzoli ), dok mi je red bull jednostavno toksičnog okusa.

                    javaanse sam dost kratko, ok je za iskoristit, al neću mu se vraćat.

                    poslušala sam Uooa i uzela si smeđe smoking rizle. prvo sam gunđala kad sam skužila kakve su, jer ne volim te prozirne, no ove su ej-okuej. primjetim na tim prozirnim inače ko da mi se okus duhana promijeni; ovdje sve štima, sam kaj se gase stalno.


                    nda, htjela sam pred mjesec dana uzet pol kile domaćeg pa je ispalo da trenutačno nema zaliha i onda sam sve to pustila još neko vrijeme da vidim kaj bude s mojim pušenjem. kolko sporo sve to trošim imam dojam da ne bih u 2 godine ispušila tih pol kile.
                    sad sauvage telim već 4 tjedna i još ga ima za jedan sigurno.
                    OCB rizle imas i normalne.One prozirne sam jednom kupio za probu i nikad vise...
                    Gizeh rizle su doslovno papir za novine,gore ko fitilj a i smrde na zapaljene novine.
                    Ove OCB su bijele i prave ih od konoplje.Canuma su isto dobre.
                    RIZLA + se tesko nalazi,Junkies pokupuju sve

                    Comment

                    • el.
                      šaman
                      • Mar 2013
                      • 753

                      #55
                      fala za info!

                      ima rizla+ oko mog kvarta; filozofski je blizu pa znaju ovi u dućanu kaj treba dobavljat
                      ... and each time I will come
                      each time I will be another

                      Comment

                      • Vortex
                        Guru
                        • Mar 2013
                        • 1036

                        #56
                        Tek kad sam poceo sa motanjem,koristio sam i filtere (ZIK-ZAK Slim).Sad vise ne.
                        Sad zafrljim malo kartona cisto da mi duhan ne ulazi u usta i obavezno rolam u frulicu,bolji okus ima...barem meni..

                        Comment

                        • Uoo
                          OOn
                          • Oct 2009
                          • 12425

                          #57
                          vortex ako vec ne radis tako.. kupi one kartoncice male na kiosku.. 3-4kn a ima ih za rolat hrpu pljugi.. :)
                          Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                          Ivan 3:16

                          Comment

                          • Vortex
                            Guru
                            • Mar 2013
                            • 1036

                            #58
                            Originally posted by Uoo
                            vortex ako vec ne radis tako.. kupi one kartoncice male na kiosku.. 3-4kn a ima ih za rolat hrpu pljugi.. :)
                            Prvo moram promjeniti Cune u Ojre...

                            Comment

                            • AmericanSpirit
                              The Dude
                              • Dec 2011
                              • 91

                              #59
                              Gdje ima pueblo za kupit da ne tražim bezveze?

                              Comment

                              • Kalinja
                                New member
                                • Jul 2013
                                • 1

                                #60
                                ovako...malo sam proguglala...Sauvage je bez aditiva koji se dodaju u procesu proizvodnje, ali je sa polja koja su filovana pesticidima ko i sav drugi duvan, a American Spirit je i organski (bez pesticida tijekom uzgoja) i bez aditiva...tako pise, a sad...evo ja sam recimo pusila Sauvage dok nisam naletila na ono okruglo pakiranje kojem nisi mogao pric od smrada amonijaka...jednostavno se nije uopce moglo pusit...to nije miris duhana, cisti amonijak...i dotad sam bila sumnjicava al to me uvjerilo da to sta pise na duhanima niko ziv ne kontrolira....sad se trenutno trujem zlatnim dukatom i u potrazi sam za American Spiritom

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎