Galerija Orgonita

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Svizac
    Alternativa addict
    • Aug 2011
    • 170

    Evo da se i ja pohvalim svojim prvim orgonitima... :)

    TB - na vrhu sitna piljevina od ključara (mesing + neka legura)

    Ispod krupniji mesing + komadić gorskog kristala + paljeno željezo + istucani bijeli kvarc

    Bilo je par početničkih grešaka (stvrdulo mi se dosta smole dok sam slagao metale i kristale pa sam ju morao baciti, par rupica, metal se malo povukao u sredinu jer nisam baš pazio da ga naguram uz rubove) pa ne izgledaju estetski savršeno, ali ubrzo će nova tura pa ću neke stvari napraviti malo drugačije...

    Sutra im rubovi idu pod brusilicu i dobivaju nogice od filca

    Hope you'll like it
    Attached Files

    Comment

    • Uoo
      OOn
      • Oct 2009
      • 12425

      bravo! podsjeca me na moj stil malo..
      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
      Ivan 3:16

      Comment

      • Svizac
        Alternativa addict
        • Aug 2011
        • 170

        Hvala Uoo, malo mi žao da sam potrošio sav mesing, a nisam napravio ni jedan savršeni mesingani :/

        Ali nema veze, tek trebam skupiti zalihe materijala, a danas sam na ovoj prvoj turi naučio kako se ponašaju metal i smola pa vjerujem da će u slijedećoj turi biti onakvi kakvi mi budu u glavi :)

        Probao sam ih malo na dlanu i čini mi se da imaju dosta jaku vibru, što je na kraju krajeva najvažnije...
        Sad je na redu poklanjanje prijateljima :)

        Comment

        • BLIND GUARDIAN
          Meštar od Medaljona
          • Aug 2010
          • 3386

          da su bar moji prvi bili tak lijepi

          svaki orgonit je energetski savrsen
          e sad estetska savrsenost ovisi od osobe do osobe. ja kazem da se savrsenstvo krije u nesavrsenosti. :)
          savrsenstvo je dosadno, nepostoji nista iznad savrsenstva jer kao samo predstavlja kraj. kaos s druge strane otvara mogucnost napretka i nepredvidljivosti i daje neku notu zanimljivosti u zivotu :)
          “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

          Comment

          • RED PILL
            urug
            • Apr 2009
            • 15340

            @ Svizac, lijepi su

            za rubove ti je dovoljna pokvašena rašpa i par poteza...brusilica raspršuje tu sitnu prašinu po zraku, šteta pluća
            http://www.aequilibrium-novum.hr/

            Comment

            • Uoo
              OOn
              • Oct 2009
              • 12425

              Originally posted by BLIND GUARDIAN
              da su bar moji prvi bili tak lijepi

              svaki orgonit je energetski savrsen
              e sad estetska savrsenost ovisi od osobe do osobe. ja kazem da se savrsenstvo krije u nesavrsenosti. :)
              savrsenstvo je dosadno, nepostoji nista iznad savrsenstva jer kao samo predstavlja kraj. kaos s druge strane otvara mogucnost napretka i nepredvidljivosti i daje neku notu zanimljivosti u zivotu :)
              ee.. procitaj mi potpis..
              Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
              Ivan 3:16

              Comment

              • BLIND GUARDIAN
                Meštar od Medaljona
                • Aug 2010
                • 3386

                ee kak napreduje moje srce?
                “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                Comment

                • Uoo
                  OOn
                  • Oct 2009
                  • 12425

                  Originally posted by BLIND GUARDIAN
                  ee kak napreduje moje srce?
                  ko i moquievo..

                  grozan sam




                  SUTRA CU!! ODLUCENO JE!

                  pendent dobim onaj prvi il radis drugi?
                  Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                  Ivan 3:16

                  Comment

                  • BLIND GUARDIAN
                    Meštar od Medaljona
                    • Aug 2010
                    • 3386

                    razmisljam da drugi napravim, bit ce vizualno bolji ali nece imat zabranjene supstance...pa ti sad odluci
                    “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                    Comment

                    • Uoo
                      OOn
                      • Oct 2009
                      • 12425

                      salji prvi.. imas adresu..
                      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                      Ivan 3:16

                      Comment

                      • BLIND GUARDIAN
                        Meštar od Medaljona
                        • Aug 2010
                        • 3386

                        hehehe ok

                        a kada dobijem neku lovu kupit cu cakra narukvicu iz nebeskog dara po 55kn pa te kristalice stavljati u cakra medaljon
                        “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                        Comment

                        • Uoo
                          OOn
                          • Oct 2009
                          • 12425

                          Originally posted by BLIND GUARDIAN
                          hehehe ok

                          a kada dobijem neku lovu kupit cu cakra narukvicu iz nebeskog dara po 55kn pa te kristalice stavljati u cakra medaljon
                          mozda da uzmes malene kamencice posebno al da budu vrste koje se nalaze na narukvici.. ako ima tako malih.. jer radi busenja i obrade narukvica bi trebala ispast nesto skuplja od rifuzo neobradjenih kamencica..

                          a i neobradjeni imaju prirodniju vibru.. kroz manje ruku prodju do tebe..

                          pitaj ih u nebeskom..nazovi i reci da zelis napravit chakra orgonit i siguran sam da ce Andrea znati dati pravi info
                          Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                          Ivan 3:16

                          Comment

                          • moqui
                            Fallen
                            • Aug 2010
                            • 1789

                            imaju refeužo 100grama mix kristala, puno vrsta izmiksano, sitnih, neprobušenih za 30ak kn.
                            KokoKao

                            Comment

                            • Uoo
                              OOn
                              • Oct 2009
                              • 12425

                              Originally posted by moqui
                              imaju refeužo 100grama mix kristala, puno vrsta izmiksano, sitnih, neprobušenih za 30ak kn.
                              eto!!

                              saved by moqui
                              Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                              Ivan 3:16

                              Comment

                              • moqui
                                Fallen
                                • Aug 2010
                                • 1789



                                joj izgleda da više nemaju, planulo sve. a kad će im više špice doć iz brazila ima već mjesecima putuju?
                                KokoKao

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎