Galerija Orgonita

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • BLIND GUARDIAN
    Meštar od Medaljona
    • Aug 2010
    • 3386

    ma imam taj miks ali on ne pokriva sve cakre. vjerujem izboru kristala onoga koji je dao napraviti tu narukvicu

    i meni dojadilo cekati spice pa narucio sa ebaya. imas eto jako jeftino 120 spica velicine od malog prsta do kaziprsta za 10 dollara a postarina je isto 10 dollara. izadje te samo 108kn :D
    “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

    Comment

    • alison
      back to basic
      • Mar 2010
      • 9616

      Originally posted by BLIND GUARDIAN
      ma imam taj miks ali on ne pokriva sve cakre. vjerujem izboru kristala onoga koji je dao napraviti tu narukvicu

      i meni dojadilo cekati spice pa narucio sa ebaya. imas eto jako jeftino 120 spica velicine od malog prsta do kaziprsta za 10 dollara a postarina je isto 10 dollara. izadje te samo 108kn :D
      PLZ daj link???
      TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
      KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
      DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
      (H. FORD).
      pridruži nam se u bblj

      Comment

      • Svizac
        Alternativa addict
        • Aug 2011
        • 170

        Sinoć sam napravio mali pokus, stavio čašu vode iz špine na jedan od TB-a, sve skupa u frizer i ujutro me dočekao ledeni vrtlog...

        Zanimljivo kako se led kristalizirao, ovaj prozirni dio je također led ali potpuno proziran...

        Moj novi hobby mi se sviđa sve više i više
        Attached Files

        Comment

        • alison
          back to basic
          • Mar 2010
          • 9616

          napravio si pravi tornado u frizeru....
          TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
          KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
          DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
          (H. FORD).
          pridruži nam se u bblj

          Comment

          • BLIND GUARDIAN
            Meštar od Medaljona
            • Aug 2010
            • 3386

            evo ti alison http://www.ebay.com/itm/100-Natural-...ht_4741wt_1163
            “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

            Comment

            • BLIND GUARDIAN
              Meštar od Medaljona
              • Aug 2010
              • 3386

              novi medaljon sa puno kurkume koja daje zuto-narancastu notu sa krizem i puno tigrovog oka po zelji musterije
              Attached Files
              “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

              Comment

              • Uoo
                OOn
                • Oct 2009
                • 12425

                kad su vanserijski medaljoni u pitanju.. mislim da si no1 i to ne samo u hr..
                Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                Ivan 3:16

                Comment

                • BLIND GUARDIAN
                  Meštar od Medaljona
                  • Aug 2010
                  • 3386

                  hvala.
                  razmisljo sam i ipak cu ti napraviti ovih dana novi medaljon. uspio sam i nabaviti zelenila...dakle u ponedjeljak ga saljem
                  “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                  Comment

                  • gruji44
                    Svjetlost, Znanje, Ljubav
                    • Dec 2010
                    • 2258

                    Blind, oličan ti je orgonit. Jel i struktura slaganja po narudžbi, mislim križ u piramidi ili je to tvoja mašta?
                    http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

                    Comment

                    • Uoo
                      OOn
                      • Oct 2009
                      • 12425

                      Originally posted by BLIND GUARDIAN
                      hvala.
                      razmisljo sam i ipak cu ti napraviti ovih dana novi medaljon. uspio sam i nabaviti zelenila...dakle u ponedjeljak ga saljem
                      heheh.. uvjek se veselim novome.. mada bih i sa onim prvim bio jednako prepreprezadovoljan stavi veci omjer krupne nego sitne spene.. sitne nek bude 10ak-15%.. to je jedina smjernica..

                      juce sam napravio moquievo srce.. idem ga sad izvadit iz kalupa da vidim kako je ispalo.. pa cu pravit tvoje..
                      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                      Ivan 3:16

                      Comment

                      • BLIND GUARDIAN
                        Meštar od Medaljona
                        • Aug 2010
                        • 3386

                        Originally posted by gruji44
                        Blind, oličan ti je orgonit. Jel i struktura slaganja po narudžbi, mislim križ u piramidi ili je to tvoja mašta?
                        osoba je zatrazila bas da bude kriz :D kao snazan zastitini simbol

                        uvijek se nastojim prilagoditi kupcevim zeljama

                        a i kriz ima svoju energiju, tako bar kaze kirlianova fotografija:




                        The caption on the back of this postcard reads: "Golden Cross The radiation of the object shows the psychological balance of the person, and the relationship to the significance of the cross." It may be privately published because there is a copyright notice to "Brian and Marita Snellgrove 1978 37b Lilyville Road London SW6." Curious.
                        “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                        Comment

                        • Uoo
                          OOn
                          • Oct 2009
                          • 12425

                          sad si mi ovim snimkama dao mislit..

                          mozda da i meni neki krizic ukomponiras.. ma napravi kako mislis da je najbolje i to je to
                          Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                          Ivan 3:16

                          Comment

                          • BLIND GUARDIAN
                            Meštar od Medaljona
                            • Aug 2010
                            • 3386

                            Originally posted by Uoo
                            sad si mi ovim snimkama dao mislit..

                            mozda da i meni neki krizic ukomponiras.. ma napravi kako mislis da je najbolje i to je to
                            i triquetra na svojim rubovima isijava energiju ;) http://depechemode-monikaantonie.de/...ic%20Cross.gif

                            ovo ce takodjer da zaintrigira:



                            http://25.media.tumblr.com/tumblr_lr...0fppo1_500.jpg (kvarcna spica ne koncentrira svoju energiju na vrhu??????!!???)

                            Holding a small double terminated quartz crystal (a point at both ends), was shown to double the photographable part of the aura. Increasing aura size is significant to those wanting to develop psychically, as like anything else, expanding our senses requires energy and not any energy will do.

                            nije ni cudo da se meni svidjaju jako DT kristali

                            a evo zasto su vasi orgoniti sa skoljkama jaki:



                            “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                            Comment

                            • gruji44
                              Svjetlost, Znanje, Ljubav
                              • Dec 2010
                              • 2258

                              Ma sve 5 Blind! Moje osobno mišljenje i stajalište je takvo da križ i piramida neidu zajedno. Ali to je moje stajalište. Svi imamo pravo na svoje i naravno da se treba prilagodit željama. Treba ih poštivat.
                              http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

                              Comment

                              • BLIND GUARDIAN
                                Meštar od Medaljona
                                • Aug 2010
                                • 3386

                                a gdje imam piramidu u medaljonima? imam trokut koji sa 3 manja trokuta oko sebe cini davidovu zvijezdu koja religijski nije daleko od mitrajsko/krscanske religije. davidova zvijezda je najjaci zastitini simbol. znam da je ranije bilo pitanje da li orgoniti mogu privuci lose entitete. ako do toga uopxce dolazi ovo ih definitivno odbija. :D
                                “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎