Galerija Orgonita

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    grlenu cakru skoro nikad ne osjecam.. a evo sad je aktivna..
    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

    Comment

    • BLIND GUARDIAN
      Meštar od Medaljona
      • Aug 2010
      • 3386

      Originally posted by Neo
      Nije baš sa četiri lista, al je u svakom gorski
      i naravno "zeleni" prizvuk:
      http://www.youtube.com/watch?v=nF6JH...eature=related
      tarja moja najljepsa

      evo jos zelenila




      “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

      Comment

      • Uoo
        OOn
        • Oct 2009
        • 12425

        ajme blind gdje si ono pisao sastav medaljona.. pukni link plz ako znas :))
        Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
        Ivan 3:16

        Comment

        • Neo
          Nema praznog prostora
          • Jul 2011
          • 455

          Blind, jel si ti pravio simbole od žica?
          "Čitav Kosmos staje u treptaj i u prostor između nas"
          Darkwood Dub

          Comment

          • BLIND GUARDIAN
            Meštar od Medaljona
            • Aug 2010
            • 3386

            str 211

            Uoo medaljon gotov!
            iako sam imao nekih mali problema zbog sunca i pretjerivanja sa sastojcima ispao je jos i bolji nego moj vlastiti :O
            mama ga nasla na stolu, uzela i otrcala, kaze uzet ce ga sebi no uspio sam joj ga oteti :D

            da postavim slike ili oces iznenadjenje?

            specifikacije:

            1. sloj uz tijelo - puno kurkume u smoli dalo predivnu boju spojenu sa zlatnim prahom, zice bakra, cinka, aluminija, celika, mesinga, propolis, vitamin D, maslinovo ulje, ulje cajevca, ulje lavande, kantarion ulje, ulje arnike, mentol ulje, ulje nocurka, ulje sezama, ulje avokada, ulje ricnusa, ulje jojobe, ulje kostica grozđa, suncokretovo, ulje u kojem je namakano 40ak ljekovitih biljaka, prah jaspisa i rozenkvarca, latice nevena, tahebo kora, ginseng, suseni ginko, zeleni caj, lavanda,... sbb zavojnica velika - toliko je bilo ulja da je samo curilo iz medaljona kod zagrijavanja no ok je sve

            2. sloj srednji - smrskana modra galica i 2 male spice gorskog: prva dugacka 2cm i debela skoro 1 cm, druga dugacka 0.5 cm a debela 1-2 mm

            3. sloj uz majicu - trokut od cinčane zice, unutar tog trokuta trokut od bakra i unutar toga triquetra sa sugilitima, oniksima i rozenkvarcom, oko velikog trokuta su 3 manja trokuta unutar kojih su kruznice a unutar njih komadi oniksa, uz rubove poredani kristali po cakrama: ametist, jaspis, karneol, sodalit, tigrovo, aventurin a sa sugilitom u sredini cine set. tri male sbb zavojnice na kutovima cinčanog trokuta
            “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

            Comment

            • BLIND GUARDIAN
              Meštar od Medaljona
              • Aug 2010
              • 3386

              aha sve simbole rucno, od zice
              “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

              Comment

              • Uoo
                OOn
                • Oct 2009
                • 12425

                Originally posted by BLIND GUARDIAN
                str 211

                Uoo medaljon gotov!
                iako sam imao nekih mali problema zbog sunca i pretjerivanja sa sastojcima ispao je jos i bolji nego moj vlastiti :O
                mama ga nasla na stolu, uzela i otrcala, kaze uzet ce ga sebi no uspio sam joj ga oteti :D

                da postavim slike ili oces iznenadjenje?

                specifikacije:

                1. sloj uz tijelo - puno kurkume u smoli dalo predivnu boju spojenu sa zlatnim prahom, zice bakra, cinka, aluminija, celika, mesinga, propolis, vitamin D, maslinovo ulje, ulje cajevca, ulje lavande, kantarion ulje, ulje arnike, mentol ulje, ulje nocurka, ulje sezama, ulje avokada, ulje ricnusa, ulje jojobe, ulje kostica grozđa, suncokretovo, ulje u kojem je namakano 40ak ljekovitih biljaka, prah jaspisa i rozenkvarca, latice nevena, tahebo kora, ginseng, suseni ginko, zeleni caj, lavanda,... sbb zavojnica velika - toliko je bilo ulja da je samo curilo iz medaljona kod zagrijavanja no ok je sve

                2. sloj srednji - smrskana modra galica i 2 male spice gorskog: prva dugacka 2cm i debela skoro 1 cm, druga dugacka 0.5 cm a debela 1-2 mm

                3. sloj uz majicu - trokut od cinčane zice, unutar tog trokuta trokut od bakra i unutar toga triquetra sa sugilitima, oniksima i rozenkvarcom, oko velikog trokuta su 3 manja trokuta unutar kojih su kruznice a unutar njih komadi oniksa, uz rubove poredani kristali po cakrama: ametist, jaspis, karneol, sodalit, tigrovo, aventurin a sa sugilitom u sredini cine set. tri male sbb zavojnice na kutovima cinčanog trokuta
                o boze... a ja se cudim sto sam malo zbunjen i nemogu skuzit sta me sve pegla sa medaljona... moram si poslat ovaj sastav na mejl.. da ga imam za buduca zapazanja i referencu

                preprepredobro i preprepredivno
                Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                Ivan 3:16

                Comment

                • BLIND GUARDIAN
                  Meštar od Medaljona
                  • Aug 2010
                  • 3386

                  Originally posted by Uoo
                  o boze... a ja se cudim sto sam malo zbunjen i nemogu skuzit sta me sve pegla sa medaljona... moram si poslat ovaj sastav na mejl.. da ga imam za buduca zapazanja i referencu

                  preprepredobro i preprepredivno
                  to te skank pegla XD ovaj u medaljonu. :-):-):-) a fuck zaboravio sam ti staviti srebra ...
                  “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                  Comment

                  • Neo
                    Nema praznog prostora
                    • Jul 2011
                    • 455

                    "to te skank pegla XD ovaj u medaljonu"

                    ...ali, nepopravljiv si!
                    "Čitav Kosmos staje u treptaj i u prostor između nas"
                    Darkwood Dub

                    Comment

                    • Uoo
                      OOn
                      • Oct 2009
                      • 12425

                      Originally posted by BLIND GUARDIAN
                      to te skank pegla XD ovaj u medaljonu. :-):-):-) a fuck zaboravio sam ti staviti srebra ...
                      nisi..

                      ima ga u skanku



                      najt!
                      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                      Ivan 3:16

                      Comment

                      • merkat
                        samo sjedim
                        • Aug 2011
                        • 4608

                        Originally posted by Miu
                        Ova prva dva izgledaju poput snježnih kugla !
                        to je sve jedan samo sa druge strane
                        Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti.

                        Comment

                        • Miu
                          =^.^=
                          • Aug 2011
                          • 2210

                          Originally posted by merkat
                          to je sve jedan samo sa druge strane
                          Aaah.. ^^
                          To si probao dugu napraviti ili...?
                          /\__/\
                          (=^_^=) .

                          Comment

                          • merkat
                            samo sjedim
                            • Aug 2011
                            • 4608

                            malo se igram bojama, sve ovo vodi prema rastafarijanskom orgonitu
                            jos malo i nece se ni znat sta je tocno i sta radi kad se pogleda iz vanka
                            Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti.

                            Comment

                            • Miu
                              =^.^=
                              • Aug 2011
                              • 2210

                              Originally posted by merkat
                              malo se igram bojama, sve ovo vodi prema rastafarijanskom orgonitu
                              jos malo i nece se ni znat sta je tocno i sta radi kad se pogleda iz vanka
                              Možeš s ribicama i školjkama da izgleda kao akvarij
                              /\__/\
                              (=^_^=) .

                              Comment

                              • Miu
                                =^.^=
                                • Aug 2011
                                • 2210



                                Ovaj srednji sadržava tjesteninu
                                /\__/\
                                (=^_^=) .

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎