Homoseksualnost

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • SpectraDiggers
    Alternativa addict
    • Aug 2014
    • 199

    #76
    Originally posted by MadMax111
    Pa Spectra,to je tvoje misljenje,naravno,postujem tvoje kao i svacije drugo,ti imas pravo se izrazavat,dati svoje savjete,svoje misli i stavove i na tome smo ti zahvalni.
    To sto je tvoja prijateljica homo,to nebi trebali uopce imati veze,to su ti kao npr marke automobila,tako i ljude imas,hetero i homo.
    U antickom svijetu,homoseksualnost je bila normalna pojava,dapace,to se poticalo jer se time ucvrscivala vezu izmedju vojnika i cjelokupni odred se bolje borio.

    Stvoritelj je sve stvorio,a buduci da je taj stvoritelj svevideci,sveznajuci,morao je znati da ce bit i homosekusalnosti,znaci,ok je on s time.
    Moras na sve gledati na drugaciji nacin,analizirat samog sebe stalno.
    Npr ono sto je tebi odvratno,nekome je odlicno i obrnuto.
    Evo,ako cemo tako,moja majka i cura se sablaznjavaju kada vide zavojitu cestu a ja sam iza volana automobila haha.
    Isto tako,meni je npr dobro dominirat u sexu,tj da sam ja Master a ona sub,vecini je to uzasno,al nekome,kao i meni je to odlicno,kladim se da bi "dobri,odani,vikend-vjernici" okretali oči na ovo i spominjali bibliju ali i sam razumijes kako su predrasude glupe
    Ovdje sam dao neke pojednostavljene primjere ali šablona je ista.

    Nemoj imat zatvoren um,pogledaj dobro svoje stavove i sve,ne kazem da su krivi ili dobri,to mozes samo ti vidjeti ali zar bi jedan Stvoitelj milostivi zelio vidjeti tebe,kako mrzis drugo biće a braća ste?

    Peace bro.
    Druze, ne mogu kazati da mrzim, ali licno mi je tl neprirodno. Posto zivim na zapadu, svaki dan gledam kako se to legalizuje, oblikuje kao normalna norma ponasanja. Pomisljam na jadnu djecicu, koje te nemoralne licnosti usvoje. Za islham se samo, kakav je to sok tok djecici. Poseno, kada ta djecica odrastaju sa drugom djecicom iz razlicitih kultura, koja ne razumiju taj oblik zajednice.

    Apsolutno se slazemo da su i ti jadnici Bozija stvorenja, ali ne stvorena da budu
    nemoralne i izopacene jedinke. I pred njima je put, koji se racva u pravcu dobra ili zla. Mi sami biramo, kako da zivimo.
    Last edited by Adamina; 24-08-14, 12:16. Razlog: jezik

    Comment

    • merkat
      samo sjedim
      • Aug 2011
      • 4608

      #77
      Seksualnost nebi smila utjecat na na procjenu osobe, ko sta voli nema veze da li je dobra osoba ili peder od covika. Da nema homosexualaca nebi bilo ni umjetnosti ni baleta. To sta danasnji mediji guraju homoerotsku kulturu to je druga stvar. Zbunjivaju najmladje koji jos nisu dosegli sexualnu zrelost a ove starije skrecu sa rada na sebi prema osudu drugih.
      Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti.

      Comment

      • Jesam
        Supermoderator
        • Mar 2011
        • 14483

        #78
        Meni zapravo fali znanje o tome što je uzrok i smisao homoseksualizma, a mislim da i drugima to fali jer se pravi uzrok ne zna i o njemu se samo može nagađati.

        No moj je stav da, ako želimo evoluirati u svjesnosti i kao ljudska bića, ne možemo ljude dijeliti ni po kojoj osnovi - ni spolnoj, ni rasnoj. Jednako kao što ne mislim da bi žene 'po difoltu' nužno trebale držati štangu ženama, bez obzira o čemu se radilo, samo zbog pripadnosti istom spolu?! Jer, nešto je ili ispravno ili nije, ili je prihvatljivo ili nije, ili je moralno i etično ili nije ... kakve veze ima s čije strane dolazi? Žene bi htjele ravnopravnost a na kraju su one te koje u ime "osvještavanja" ponavljaju diskriminaciju samo s drugog kraja.

        Napredno ljudsko biće treba brisati te granice i potpuno mi je logično da evolucija donosi niže razine testosterona kod muškaraca jer je upravo testosteron faktor x koji potencira nasilje i agresivno ponašanje.

        Duša nema spol (iako bi Slap ustvredio da ima pozitivan i negativan naboj, no nisam uvjerena da to ima bilo kakve vze s kasnijim spolom bića, pa čak niti da je tome tako) i sasvim je nebitno tko s kim i kako, dok god postoji konsenzus.

        Druga je stvar politika i manipulacije koje se u ime homoseksualizma danas događaju na javnoj sceni. To mi je mrsko jednako na svim razinama i u svim područjima ljudske djelatnosti.
        slobodni.net za slobodni svijet

        Comment

        • Jesam
          Supermoderator
          • Mar 2011
          • 14483

          #79
          Ovo je odlična ilustracija onoga o čemu sam pisala u prethodnom postu - odličan filmić, vrijedno pogledati do kraja!

          slobodni.net za slobodni svijet

          Comment

          • MadMax111
            Road Warrior
            • May 2013
            • 1011

            #80
            Ako su ljudi prije bili visa bića bez spolova,nakon toga je dosao Pad kada se snizila tj usporila vibracija i zadvojili su nas na spolove.
            Smatram da su homoseksualnost i heteroseksualnost razliciti polovi iste materije,smao je stvar u spoju i u nazivu.
            Recimo,jedno razvijeno biće,napredno,bi smatralo heteroseksualnost jednako kao i homoseksualnost,u biti to su dva pojma koja sluze da podjele nasu esenciju,tj da je zavuče u zamku vibracije.
            Pogledajte samo na kakve budalastine ljudi gube energiju i zivot kao spolno opredjeljenje ili religija a toliko bitnije stvari postoje.
            Matrica nas drzi za sex,medjuostalim haha
            ...and in this maelstrom of decay, ordinary men were battered and smashed... men like Max... the warrior Max.

            Comment

            • Jesam
              Supermoderator
              • Mar 2011
              • 14483

              #81
              I ja tako nekako razmišljam Max - sex je isključivo stvar matrice i naše fizičke egzistencije u "padu".

              Nemam pojma da li su ljudi prije bili bespolni ili jednospolni ili dvospolni - mislim da se svaka fizička egzistencija ponaša prema određenim fizičkim/fizikalnim zakonima, a tjelesnost, strast, zaljubljenost, seksualnost ... sve su to posljedice normalnog kemizma organizma i s dušom nemaju puno veze. Jednako kao što Ljubav nema veze sa seksom. Svaka životinja ima spolni život i spolni nagon.

              Kad se transcendira tjelesno, tek onda se može vidjeti naša prava bit.

              Zato i ne vjerujem da homoseksualizam ima veze s nekom karakteristikom duše, prethodnim nabojem eteričnog i sl.. Najviše sam sklona tumačenju da se radi o nekom defektu u samoj fizičkoj matrici pojedinog bića (jer je osnovni uvjet opstanka fizičkih bića prokreacija), sad da li na DNK osnovi ili gdjegod drugdje - nebitno. Sama činjenica da je netko sklon istom spolu ne govori mi ama baš ništa o samoj osobi, njezinom karakteru, ljudskim osobinama i kvalitetama.

              S druge strane, navodno su naši reptilski preci bili jednospolni, pa se možda u slučaju homoseksualizma radi upravo o aktivaciji nekog uspavanog reptilskog gena.
              slobodni.net za slobodni svijet

              Comment

              • Jesam
                Supermoderator
                • Mar 2011
                • 14483

                #82
                Jedno "insajdersko" svjedočanstvo:

                slobodni.net za slobodni svijet

                Comment

                • sinkezg
                  Guru
                  • Oct 2009
                  • 2414

                  #83
                  Djeca istospolnih roditelja zdravija su i sretnija

                  Sveučilište u Melbourneu provelo je istraživanje nad 315 istospolnih parova s djecom. Prvo i glavno opažanje istraživača bilo je da stigma homoseksualnih roditelja predstavlja vrlo velik izazov za njihovu djecu.

                  Nadalje, u usporedbi s djecom iz tradicionalnih obitelji, djeca istospolnih roditelja postigla su za 6 posto bolje rezultate po pitanju općeg zdravlja i obiteljske kohezije.

                  Što se tiče mentalnog zdravlja, razine samopouzdanja - postigli su iste rezultate.
                  Glavni istraživač, dr. Simon Crouch, kazao je kako istospolni roditelji optimalnije dijele poslove oko djece i to bazirajući podjelu na sposobnostima, a ne na rodnim stereotipima. 'Ovo, čini se, pomaže održavanju sklada u kući i ima pozitivan utjecaj na zdravlje djece', dodao je Crouch.

                  Comment

                  • MadMax111
                    Road Warrior
                    • May 2013
                    • 1011

                    #84
                    Po meni,homoseksualnost nije nikakav defekt,osim ako strikno gledamo kroz 3d naočale gdje je glavni prioritet fizičko razmozavanje sexualnim putem.
                    U svim legendama koji pričaju,ljudi su prije bili dvospolna bića,tj eterična koja se nisu razmozavala na ovaka način tako da opet,gledajuć kroz njihove naočale,ovaka tip razmozavanja bi isto bio krivi.
                    Sve se svodi nakraju na to tko je iza naaočala.
                    Nažalost,danas kada je napredno znanje sve dostupnije (internet,grupe,knjige itd) imam dojam da ljudi,bar nekih 60% ide sve gluplje.
                    Vidi se iz primjera kada je bio referendum,di se masa povodila ko ovce,znači,ako nesto zelite uklonit ili omrzit kod naroda,umetnete religijske simbole i strahove,baražna paljba neosnovanim činjenicama i to je to.

                    Znam jer je i moja mater zeljela potpisat taj referendum,a da nije znala nista vise negoli da neki zli gejevi zele razorit krscanstvo.
                    Kako bi rekao Mamić:
                    "Tolko o Hrvatima"
                    ...and in this maelstrom of decay, ordinary men were battered and smashed... men like Max... the warrior Max.

                    Comment









                    Latest Topics

                    Collapse

                    There are no results that meet this criteria.

                    Working...
                    😀
                    😂
                    🥰
                    😘
                    🤢
                    😎
                    😞
                    😡
                    👍
                    👎