Prirodni duhan bez aditiva

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    #61
    Originally posted by Kalinja
    ovako...malo sam proguglala...Sauvage je bez aditiva koji se dodaju u procesu proizvodnje, ali je sa polja koja su filovana pesticidima ko i sav drugi duvan, a American Spirit je i organski (bez pesticida tijekom uzgoja) i bez aditiva...tako pise, a sad...evo ja sam recimo pusila Sauvage dok nisam naletila na ono okruglo pakiranje kojem nisi mogao pric od smrada amonijaka...jednostavno se nije uopce moglo pusit...to nije miris duhana, cisti amonijak...i dotad sam bila sumnjicava al to me uvjerilo da to sta pise na duhanima niko ziv ne kontrolira....sad se trenutno trujem zlatnim dukatom i u potrazi sam za American Spiritom

    potpuno se slazem za sauvage! zato ti i kazem za pueblo ili bali nature.. pueblo mi je no1.. tradicionalno uzgojen bez aditiva.. cak ni vlagu ne dodaju.. pa tko voli moze si ga rehidrirat listom neceg zelenog u vrecici..

    dakle ako nema to il domaceg bas duvana.. ja ne duvam..

    ps american spirit su cigarete i to tesko kod nas.. mada mozda bi se dalo obzirom da smo u eu iskopat neki brand.. narucit.. stajaznam.. snac se za doc do "upotrebljivog" duhana.. o boze
    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

    Comment

    • tommyv
      New member
      • Aug 2013
      • 2

      #62
      Originally posted by Uoo
      potpuno se slazem za sauvage! zato ti i kazem za pueblo ili bali nature.. pueblo mi je no1.. tradicionalno uzgojen bez aditiva.. cak ni vlagu ne dodaju.. pa tko voli moze si ga rehidrirat listom neceg zelenog u vrecici..

      dakle ako nema to il domaceg bas duvana.. ja ne duvam..

      ps american spirit su cigarete i to tesko kod nas.. mada mozda bi se dalo obzirom da smo u eu iskopat neki brand.. narucit.. stajaznam.. snac se za doc do "upotrebljivog" duhana.. o boze

      Zanima me gdje se moze nabaviti pueblo, po mogucnosti na podrucju Rijeke-Opatije. Unaprijed hvala

      Comment

      • Sativa
        kapierenundkopieren
        • Nov 2009
        • 709

        #63
        Probaj kod robne na korzu, ona dva kioska, tamo sam vidio..

        Comment

        • imagine
          pčela na dlanu...
          • Oct 2010
          • 4667

          #64
          Kad bi ovdi bar bia neko iz Hercegovine, pa da nam svima nabavi stare dobre škije...to bi bia posal...
          Mislim da je najgora opcija stalno minjati duvan...
          A i sad ga ima,pa sad tog istog nema...
          Just imagine and do it...

          Comment

          • tommyv
            New member
            • Aug 2013
            • 2

            #65
            Originally posted by Sativa
            Probaj kod robne na korzu, ona dva kioska, tamo sam vidio..
            Hvala. Tisak u Lovranu ga ima, nasao jucer

            Comment

            • Virna
              New member
              • Sep 2013
              • 2

              #66
              Mohawk

              Kalinja, hvala na korisnom informacijama o Sauvageu!
              Zanima me dal išta znate il vaša iskustva o Mohawk duhanu. Malo sam googlala al nisam naišla na nešto loše. Prijatelj mi ga otkrio i još je i prilično povoljan na kiosku, 20 - 23 kn 30 g. I još piše additive free, mada znam da to ništa ne znači. I za American spirit kažu da je najbolji.
              Hvala

              Comment

              • Uoo
                OOn
                • Oct 2009
                • 12425

                #67
                Originally posted by Virna
                Kalinja, hvala na korisnom informacijama o Sauvageu!
                Zanima me dal išta znate il vaša iskustva o Mohawk duhanu. Malo sam googlala al nisam naišla na nešto loše. Prijatelj mi ga otkrio i još je i prilično povoljan na kiosku, 20 - 23 kn 30 g. I još piše additive free, mada znam da to ništa ne znači. I za American spirit kažu da je najbolji.
                Hvala

                bas sam zadnja 2 puta kupio taj aditive free mohawk.. cini mi se sasvim ok.. pogotovo jer je 22kn.. a ovi ostali bez aditiva 30kn..
                Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                Ivan 3:16

                Comment

                • Virna
                  New member
                  • Sep 2013
                  • 2

                  #68
                  mohawk

                  kupila Mohawk i nakon par dana primjetila da dosta kašljem od njega.
                  To mogu protumačit, kao pluća mi se čiste a i kao neš ne štima.
                  Malo mi je grub. A to isto može značit da pravi duhan nije za dimit toliko puno kao što ovisnici dime, već tu i tamo za gušt ili neki drugi razlog, kako već tko ima razloge .. .

                  Comment

                  • AmericanSpirit
                    The Dude
                    • Dec 2011
                    • 91

                    #69
                    Netko probao ovaj?

                    Comment









                    Latest Topics

                    Collapse

                    There are no results that meet this criteria.

                    Working...
                    😀
                    😂
                    🥰
                    😘
                    🤢
                    😎
                    😞
                    😡
                    👍
                    👎