Pet tibetanaca

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Jesam
    Supermoderator
    • Mar 2011
    • 14483

    Originally posted by MadMax111
    Btw kad smo na ovome,jel mogu otvorit temu za Sarvangasanu tj tu svijeća pozu.
    Imam par dobrih riječi o njoj iz iskustva pa ako nekome pomogne zaš ne.
    A što ne bi mogo?

    Meni je prekrasan i pozdrav suncu.
    slobodni.net za slobodni svijet

    Comment

    • BluePoppy
      bestijalna hedonistica
      • Dec 2014
      • 143

      Originally posted by MadMax111

      Btw kad smo na ovome,jel mogu otvorit temu za Sarvangasanu tj tu svijeća pozu.
      Imam par dobrih riječi o njoj iz iskustva pa ako nekome pomogne zaš ne.
      Deder otvori

      Comment

      • Adamina
        Super Moderator
        • Mar 2014
        • 4621

        Originally posted by MadMax111
        Btw kad smo na ovome,jel mogu otvorit temu za Sarvangasanu tj tu svijeća pozu.
        Imam par dobrih riječi o njoj iz iskustva pa ako nekome pomogne zaš ne.
        Naravno da možeš, kao i svi članovi. Teme nema, pa navali!
        Let me heal you

        Comment

        • Dessanja
          New member
          • Oct 2015
          • 3

          Ja sam krenula s vježbanjem pet tibetanaca pred mjesec dana i držim se toga svaki dan. Radim to odmah ujutro i jako sam zadovoljna kako to utječe na moje tijelo i razgibanost :) Žao mi je što to još prije nisam počela prakticirati...

          Comment

          • queenN
            New member
            • Aug 2015
            • 49

            Pozdrav svima!

            Imam par pitanja pa da ozivim temu. Radila sam tibetance prvi put ovo ljeto, pocela sa 5, nakon par dana odustala zbog jake upale misica pogotovo trbusnih i nisam se dobro osjecala. Inace se borim s anksioznoscu i depresijom, imam problema s kraljeznicom pa sam zato odlucila probati s tim. U medjuvremenu sam, kako sam prestala s tim, pocela sa mudrama za "sredjivanje" cakri, malo sam i s tim posustala jer sam se uljenila od kada je poceo faks ali se svakako bolje osjecam od kad sam saznala za sve te stvari.
            Procitala sam vecinu teme, jutros pocela opet sa tibetancima ali sa 3 ponavljanja, natjeralo me to sto se nikako ne mogu rjesiti napetosti u nogama, kao da hodam na dva balvana i imam osjecaj da ce eksplodirati.
            Vjezbe sam ok odradila, nakon prvog mi je bilo super nije mi se vrtilo nimalo, samo mi je drugi bio malo naporan ali sam savila koljena da me lumbalna ne boli jako.
            Zna li netko da li mogu kombinirati tibetance s tim mudrama za ispravljanje cakri ili je to sve skupa previse petljanja s energijom?
            Trenutno se puno bolje i pozitivnije osjecam ali imam volje opet i za rad na cakrama a ne usudim se pretjerivat s time!
            What is now proved was once only imagined.
            William Blake

            Comment

            • Jesam
              Supermoderator
              • Mar 2011
              • 14483

              Slobodno radi i jedno i drugo. Ali ipak provjeri zdravlje i kod liiječnika da vidiš koja je točno dijagnoza i zbog čega imaš sve te simptome. Kad čovjek zna gdje je "kvar", onda može usmjeriti svo djelovanje u pravom smjeru.
              slobodni.net za slobodni svijet

              Comment

              • queenN
                New member
                • Aug 2015
                • 49

                Ukratko, 3 sam godine provela povlaceci se po bolnicama i mijenjala doktore bez ikakvog napretka. Za sad su mi samo ovakve stvari pomogle da se osjecam bolje!
                What is now proved was once only imagined.
                William Blake

                Comment

                • Jesam
                  Supermoderator
                  • Mar 2011
                  • 14483

                  Originally posted by queenN
                  Ukratko, 3 sam godine provela povlaceci se po bolnicama i mijenjala doktore bez ikakvog napretka. Za sad su mi samo ovakve stvari pomogle da se osjecam bolje!
                  Ma sve ok, ne zagovaram liječnike samo da znaš dijagnozu, jer nije svaka metoda dobra za sve bolesti i stanja.
                  slobodni.net za slobodni svijet

                  Comment

                  • Poli
                    Guru
                    • Oct 2013
                    • 4036

                    Moram da priznam,posle dvadesetak godina prakticiranja Yoge..
                    Da Tibetance i Pozdrav suncu volim najmanje.Kad god mogu to nekako izbegnem..Vise volim vezbe istezanja,obrnute polozaje,kapalasanu,,i sve drugo.A najvise volim Shavasanu..

                    Comment

                    • MadMax111
                      Road Warrior
                      • May 2013
                      • 1011

                      Ja isto.
                      Više ne radim tibetance,iako je to kratkih 15ak minuta,svejedno...ujutro sam sav ukočen i bolila me svaka vježba,jedino navečer stigao,al svejedno bila kao neka dosadna obaveza.
                      Sad radim onu pozu svijeća,to mi dosta...odmah bolje dišem a vjerujem da su beneficije iste kao i kod tibetanaca s ovom obrnutom asanom.
                      ...and in this maelstrom of decay, ordinary men were battered and smashed... men like Max... the warrior Max.

                      Comment

                      • Jesam
                        Supermoderator
                        • Mar 2011
                        • 14483

                        Mda, ni ja nisam ljubitelj tibetanaca, baš kao Poli radije radim druge vježbe - posebno one istezanja.
                        slobodni.net za slobodni svijet

                        Comment

                        • Nanette
                          TeaJay
                          • Aug 2012
                          • 3052

                          Originally posted by Poli
                          Pozdrav suncu volim najmanje.
                          Meni je on bio super u samom startu isprobavanja joge, puno mi je pomogao da se dalje razigram, ali me nažalost joga pustila, nešto dinamičnije mi je ponovo pasalo. Možda stara navika, a možda tko zna šta...

                          Mislim da osobi koja se ne predaje tako lako stresu, niti se da jednostavno izbaciti iz takta je joga optimalan način tjelovježbe (neću sad o ostalim aspektima).


                          Originally posted by MadMax111
                          Ja isto.
                          Više ne radim tibetance,iako je to kratkih 15ak minuta,svejedno...ujutro sam sav ukočen i bolila me svaka vježba,jedino navečer stigao,al svejedno bila kao neka dosadna obaveza.
                          Sad radim onu pozu svijeća,to mi dosta...odmah bolje dišem a vjerujem da su beneficije iste kao i kod tibetanaca s ovom obrnutom asanom.
                          Tibetanci su mi bili nešto najagresivnije moguće (osim prvog nadobudnog odlaska u teretanu ) i iako sam tada bila u sasvim ok formi - ne želim se ni prisjećati nuspojava nakon njih

                          Svijeća je odlična! Na nju sam posve zaboravila - baš ti hvala Max!


                          Originally posted by Jesam
                          Mda, ni ja nisam ljubitelj tibetanaca, baš kao Poli radije radim druge vježbe - posebno one istezanja.
                          Istezanja su mi mrak! Imam osjećaj da mi svaki atom tijela proradi. A ako se nakon istezanja još sa vodom, starom prijateljicom, navečer podružim - to se više ne može nazvati spavanjem, nego nirvanom
                          ~ There are quite a few things a hot bath won't cure,
                          but I don't know many of them... ~

                          Comment

                          • smješko
                            Guru
                            • Apr 2011
                            • 3709

                            kad osjetim potrebu napravim tu i tamo 6-og "Tibetanca" sa svakodnevnim uzemljenjem.
                            Najbolji način držanja muškarca je zagrljaj
                            Naša svijest opaža kao stvarnost ono što postoji u našoj svijesti
                            Ono što u drugima zamječuješ,to u sebi jačaš

                            Comment

                            • queenN
                              New member
                              • Aug 2015
                              • 49

                              Meni tibetanci kao pocetniku bas odgovaraju. Kratko traje, dobro se osjecam i bas su mi dobar uvod u jogu :)
                              What is now proved was once only imagined.
                              William Blake

                              Comment

                              • Poli
                                Guru
                                • Oct 2013
                                • 4036

                                Drago mi je sto imam istomisljenike.. Jer Yoga je pre svega ugodna i
                                zatim korisna zbog toga jer naucimo pravilno da disemo.Malo meditacije i ulazenja u sebe..i smirivanja uma.Aktiviranje svakog misica i ligamenta ...osvescivanje tela,i potpunog,svesnog opustanja.

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎